Hotel Grotta PalazzesePolignano a Mare · Italy
Rezerwuj
★ 8.9/10 · 123 opinii

Hotel Grotta Palazzese

Pięć gwiazdek nad Adriatykiem, z tarasem wykutym w skale.

Sprawdź dostępność
1 typ pokoju Wi-Fi Parking Śniadanie A/C Restauracja
Witamy

Pobyt w Polignano a Mare

Hotel Grotta Palazzese to pięciogwiazdkowy hotel w Polignano a Mare, miasteczku na skalistym wybrzeżu Apulii. Ocena gości wynosi 8,9/10 na podstawie 125 opinii, a szczególnie wysoko cenione są lokalizacja, komfort i obsługa. Hotel dysponuje dwoma restauracjami na miejscu, barem, room service oraz prywatnym obszarem plażowym. Bezpłatny parking sprawia, że przyjazd własnym samochodem jest praktycznym wyborem. Ceny zaczynają się od 1421 USD za dobę.

8.9/10
Ocena gości
123 opinii
1
Rodzaje pokoi
Dostępne
€2,244
Ceny od
Za noc
★★★★★
Kategoria
5-star
Czy to miejsce dla Ciebie?

Dla kogo jest ten pobyt

Hotel dla gości, którzy chcą morskiego widoku z balkonu i kolacji w restauracji wbudowanej w nadmorską skałę.

Najlepszy dla

  • pary szukające spektakularnego tła
  • miłośnicy kuchni apulijskiej
  • podróżni przyjeżdżający samochodem
  • pobyty z dostępem do prywatnej plaży

Mniej odpowiedni dla

  • podróżni z ograniczonym budżetem
  • goście szukający rozbudowanej infrastruktury spa

Restauracje w skale i nad wodą

Hotel ma dwie restauracje na miejscu. Najbardziej znana z nich zajmuje grotę wydrążoną w wapiennym klifie, z widokiem wprost na Adriatyk. To punkt, wokół którego zbudowana jest cała tożsamość tego miejsca.

Pokoje z widokiem na morze

Suite 251 ma 48 m² i wyposażona jest w taras, balkon oraz saunę. Z okien i tarasu widać Adriatyk. Dostępna jest klimatyzacja, wygłuszenie oraz telewizor z płaskim ekranem. Łazienka jest przyległa.

Prywatna plaża i bar

Goście mają dostęp do prywatnego obszaru plażowego — za dodatkową opłatą. Na miejscu działa bar. Polignano a Mare słynie z klifowego wybrzeża, więc bezpośredni dostęp do wody w tym rejonie jest rzadkością. The property's own Ristorante Grotta Palazzese is on site.

Lokalizacja: klif nad Adriatykiem

Hotel stoi w Polignano a Mare, miejscowości w regionie Apulia, ok. 35 km na południe od Bari. Starówka z wąskimi uliczkami jest w zasięgu spaceru. Goście w opiniach wyróżniają lokalizację jako jeden z najmocniejszych atutów pobytu.

Pokoje i apartamenty

Wyróżniki

Dostęp do plaży
Restauracja na miejscu
Śniadanie
Bar & Lounge
Bezpłatny parking
Bezpłatne Wi-Fi

Udogodnienia w Hotel Grotta Palazzese

Najpopularniejsze udogodnienia

  • Non-smoking rooms
  • 2 restaurants
  • Free Wifi
  • Free parking
  • Room service
  • Bar
  • Private beach area

Przydatne podczas pobytu

  • Łazienka prywatna
  • Parking
  • 2 restaurants
  • Air conditioning
  • Widok
  • Free Wifi
  • Room service
  • Non-smoking rooms

Łazienka

  • Toilet paper
  • Towels
  • Bidet
  • Additional toilet
  • Bath or shower
  • Slippers
  • Łazienka prywatna
  • Toilet

Sypialnia

  • Linens
  • Wardrobe or closet

Widok

  • Sea view
  • Widok

Udogodnienia w pokoju

  • Socket near the bed
  • Clothes rack
BRI
41.8 km
Bari Airport

Przyjazd do Polignano a Mare

Hotel Grotta Palazzese znajduje się 41.8 km od Bari Airport (BRI), gdzie linia Ferrovie del Nord Barese kursuje do Bari Centrale. Stacja Polignano a Mare jest oddalona o około 0.4 km, czyli około 5 minut spacerem. Włoskie miasta pobierają podatek turystyczny (tassa di soggiorno) od osoby za noc, pobierany przez obiekt, a nie wliczony w całkowitą cenę rezerwacji; stawka zależy od miasta i kategorii obiektu, a wiele obiektów nadal pobiera go gotówką.

5 min pieszo do Polignano a MareParking

Na mapie

Via Narciso, 70044 Polignano a Mare, Italy

Wyznacz trasę

Atrakcje w pobliżu: 5, najbliżej jest Loggia del Buontempo, w odległości 60 m; Polignano a Mare (stacja) znajduje się w odległości 580 m.

Atrakcje w okolicy

  • Loggia del Buontempopunkt widokowy60 m
  • Balconata Vico Gualdellapunkt widokowy160 m
  • Galleria Santo Stefano (ex chiesetta)muzeum220 m
  • Lama Monachileplaża250 m
  • Monumento a Domenico Modugnozabytek370 m

Odległości w linii prostej od obiektu · dane © autorzy OpenStreetMap

Co mówią goście
8.9 / 10
na podstawie 123 opinii

Na 125 opinii goście najczęściej podkreślają trzy aspekty: lokalizację na klifie nad Adriatykiem, komfort pokoi i jakość obsługi. Żaden z tych wątków nie pojawia się w sposób krytyczny w dostępnych danych. Ocena ogólna wynosi 8,9/10.

Location & views · 18Grotto cave restaurant · 12Staff & service · 10Room quality & design · 8Unique / bucket-list experience · 7
  • Personel9.6
  • Udogodnienia9.1
  • Czystość9.3
  • Komfort9.9
  • Stosunek jakość/cena7.5
  • Lokalizacja10
  • Bezpłatne Wi-Fi8.5

Opinie z oceną 9–10: 16 · średnia 9.8

Pisali o: location, room, staff

Opinie z oceną 7–9: 4 · średnia 8

Pisali o: location, value, bathroom

Opinie gości podsumowane na podstawie partnerskich serwisów rezerwacyjnych.

Warto wiedzieć

Wi-FiBezpłatnie
ParkingDostępne
KlimatyzacjaDostępne
Recepcja24 godziny
WyżywienieŚniadanie dostępne
Typowi gościePary (95% recenzentów)
Pokoje dla niepalącychDostępne
Gastronomia2 restauracje na miejscu

Zasady i regulamin obiektu

Godzina zameldowania

Od 15:00 do 00:00

Należy poinformować obiekt o planowanej godzinie przyjazdu z wyprzedzeniem.

Godzina wymeldowania

Do 11:00

Zasady anulowania/przedpłaty

Zasady dotyczące anulowania rezerwacji i przedpłaty różnią się w zależności od rodzaju zakwaterowania. Sprawdź warunki dla każdej opcji, dokonując wyboru.

Ograniczenia wiekowe

Minimalny wiek do zameldowania to 18 lat

Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Grupy

W przypadku rezerwacji więcej niż 3 pokoi mogą obowiązywać inne zasady i dodatkowe opłaty.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje nocleg w Hotel Grotta Palazzese?

Ceny zaczynają się od 1421 USD za dobę. Ostateczna kwota zależy od wybranego terminu i dostępności — warto sprawdzić aktualne stawki bezpośrednio przy rezerwacji.

Czy hotel ma restaurację na miejscu?

Hotel dysponuje dwoma restauracjami. Najbardziej znana z nich mieści się w naturalnej grocie w klifie z widokiem na Adriatyk. Dostępny jest również bar oraz room service.

Czy Hotel Grotta Palazzese ma parking?

Tak, hotel zapewnia bezpłatny parking. To istotny atut w Polignano a Mare, gdzie miejsca postojowe w centrum bywają trudno dostępne.

Czy hotel ma plażę?

Tak, do dyspozycji gości jest prywatny obszar plażowy, dostępny za dodatkową opłatą.

Jak oceniają hotel sami goście?

Na podstawie 125 opinii hotel otrzymał ocenę 8,9/10. Goście najwyżej cenią lokalizację, komfort i obsługę.

Jak daleko jest hotel od Bari?

Polignano a Mare leży ok. 35 km na południe od Bari. Dojazd samochodem zajmuje około 30–40 minut, w zależności od ruchu.

Czy w hotelu jest WiFi?

Tak, bezpłatne WiFi dostępne jest na terenie całego hotelu.

Czy pokoje są klimatyzowane?

Tak, wszystkie pokoje mają klimatyzację. Suite 251 wyposażona jest również w wygłuszenie.

Co oferuje Suite 251 with Sea View?

Suite ma 48 m², łóżko king-size, taras, balkon z widokiem na morze oraz saunę. W łazience znajdziemy wannę lub prysznic, szlafroki, kapcie i bezpłatne kosmetyki.

Czy hotel jest dla niepalących?

Tak, Hotel Grotta Palazzese jest hotelem dla niepalących.

Jak dostać się do Polignano a Mare z lotniska w Bari?

Z lotniska Bari Karol Wojtyła do Polignano a Mare można dojechać samochodem (ok. 35 km) lub pociągiem regionalnym linii Ferrovie del Sud-Est. Hotel dysponuje bezpłatnym parkingiem dla przyjeżdżających własnym pojazdem.

Zarezerwuj pobyt

Gotowi zarezerwować Hotel Grotta Palazzese?

Ceny orientacyjne od €2,244/noc. Sprawdź dostępność i ceny
Rezerwacje+390804240677
AdresVia Narciso, 70044 Polignano a Mare, Italy
Rezerwuj online
Hotel Grotta Palazzese od €2,244/noc
Sprawdź dostępność